ZOO Jihlava - PodpoVRCH

  18.10.2021
V pátek 15. října vyrazili žáci 2. – 5. ročníku do jihlavské ZOO na výukové programy PodpoVRCH https://zoojihlava.cz/vyukove-programy/. Počasí se naštěstí umoudřilo ...

V pátek 15. října vyrazili žáci 2. – 5. ročníku do jihlavské ZOO na výukové programy PodpoVRCH https://zoojihlava.cz/vyukove-programy/. Počasí se naštěstí umoudřilo, takže mohli druháčci projít lesní cestou, během které se seznamovali se životem lesních zvířat formou různých her a výukových aktivit. 3., 4. a 5. ročník měl své programy částečně uvnitř výukového centra a částečně ve venkovních prostorách zoologické zahrady. Třeťáci a čtvrťáci se dozvěděli mnoho zajímavého o vodě a vodních živočiších a páťáci pro změnu pronikli do života šelem. Příjemné dopoledne všichni zakončili prohlídkou exotických zvířat po celé ZOO. Nejen po tak dlouhé době to bylo velmi příjemné dopoledne pro děti, paní učitelky i paní asistentky.

Mgr. Hana Štědronská, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, Mgr. Romana Mikulecká a Veronika Strašilová