ZOO Jihlava - exkurze žáků 1. stupně

  16.10.2023
V pátek 13. října vyrazili žáci 1. stupně do ZOO Jihlava na výukové programy environmentálního centra PodpoVRC. Na první, druhou a třetí třídu čekaly ...

V pátek 13. října vyrazili žáci 1. stupně do ZOO Jihlava na výukové programy environmentálního centra PodpoVRC. Na první, druhou a třetí třídu čekaly programy „ZOO v krabici“ a „Mazlíčci“, které byly pro děti připravené v učebnách centra s obrázky exotických i domácích zvířat i s živými zvířátky. Programy „Opičí se opice?“ a „ZOO křížem krážem“ pro dva starší ročníky probíhaly v prostorách ZOO. Vzhledem k tomu, že počasí vyšlo nádherně, mohli si to bez omezení užít i čtvrťáci a páťáci. Ve zbývajícím čase si všechny děti prohlédly i ostatní zvířata v celé ZOO a samozřejmě také nakoupily sobě i svým blízkým nějaké méně či více tematické suvenýry...

Za učitelský sbor 1. stupně Mgr. Hana Štědronská