Zimní sportovní den 1. stupně - 27. 1. 2012

  30.1.2012
Každé dítě se na rozdíl od většiny dospělých na zimu těší, a tak když spadnou první vločky, plánuje, jak si tu letošní zimu užije.

Každé dítě se na rozdíl od většiny dospělých na zimu těší, a tak když spadnou první vločky, plánuje, jak si tu letošní zimu užije. Díky ideální lednové sněhové nadílce se děti prvního stupně mohly v pátek 27. ledna vydat na svah U Hájku. V mrazivém dopoledni si na nedalekém kopci zajezdily na bobech, kluzácích a pekáčích. Některé projevily opravdu sportovního ducha a závodily kdo z koho. Zimní sportování se vydařilo nejen díky sněhovým podmínkám, ale především díky elánu a nadšení dětí.

Mgr. Helena Kafková
 

zimní sportovní den 1. stupně zimní sportovní den 1. stupně

zimní sportovní den 1. stupně zimní sportovní den 1. stupně