Zemědělská a.s. Krucemburk - exkurze

  14.10.2019
V úterý 8. 10. 2019 jsme se vydali na exkurzi do Zemědělské a.s. Krucemburk. Zúčastnili se jí žáci 8. a 9. třídy. Všichni jsme se sešli v zasedací místnosti, kde jsme se bavili o hospodářství na Vysočině...

V úterý 8. 10. 2019 jsme se vydali na exkurzi do Zemědělské a.s. Krucemburk. Zúčastnili se jí žáci 8. a 9. třídy. Všichni jsme se sešli v zasedací místnosti, kde jsme se bavili o hospodářství na Vysočině. Zhlédli jsme prezentaci, během které proběhla i soutěž.  Tři žáci, kteří měli nejvíce správných odpovědí, dostali odměnu. Pak jsme se vydali na prohlídku kravína. Viděli jsme, jak se dojí krávy, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o chovu dobytka, o rostlinné výrobě a zemědělských strojích. Při odchodu jsme obdrželi malou svačinu. Exkurze se nám líbila, i když počasí se moc nevydařilo.

Žákyně 8. třídy