Zdravé zuby – Dental Prevention 2. stupeň

  14.9.2015
Ve čtvrtek 10. září 2015 žáci druhého stupně absolvovali zajímavou přednášku o péči o zuby se studentkami zubního lékařství v Brně.

Ve čtvrtek 10. září 2015 žáci druhého stupně absolvovali zajímavou přednášku o péči o zuby se studentkami zubního lékařství v Brně. Zábavnou formou si zopakovali stavbu a složení zubu, informace o zubním plaku a příčiny tvorby zubního kazu. Nové informace o technice čištění chrupu a pomůckách, které bychom měli používat při pravidelné péči o své zuby a dásně (solo kartáček, mezizubní kartáček a dentální nit), některé překvapily, ale pevně věřím, že je určitě všichni využijí při své každodenní hygieně.
Děkujeme studentkám za čas věnovaný zubní prevenci a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Monika Chmelařová