ZAV-Talentová soutěž v psaní na klávesnici PC

  15.11.2008

ZAV – Talentová soutěž v psaní na klávesnici PC 

Již tradičně se naše škola účastní talentové soutěže v psaní na klávesnici PC, kterou pořádá Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se 12. 11. 2008 konal již 6. ročník této soutěže za účasti autora programu pana Jaroslava Zaviačiče a devítinásobné mistryně světa v psaní na klávesnici PC Ing. Heleny Matouškové, která všem přítomným předvedla v exhibičním vystoupení svoje umění.
Soutěže se zúčastnilo 43 žáků 8. a 9. tříd z 11 základních škol našeho okresu. V časovém limitu 30 minut měli za úkol desetiprstovou hmatovou metodou zvládnout maximální počet cvičení výukového programu ZAV.
Naši školu reprezentovaly žákyně Tereza Veselská z 8. třídy, Anna Kadlecová, Michaela Kasalová, Adéla Kosářová a Adéla Pleskačová z 9. tříd a umístily se takto:

Jméno umístění počet splněných cvičení
Tereza Veselská 15. - 17. 73
Michaela Kasalová 18. 70
Anna Kadlecová 26. 61
Adéla Pleskačová 33. 47
Adéla Kosářová 43. 17

Děvčatům za předvedené výkony patří naše poděkování.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

Talentovka 2008 Talentovka 2008