Zahájení výstavy „Po stopách Jana Zrzavého“ 2010

  7.6.2010

Zahájení výstavy „Po stopách Jana Zrzavého“

V sobotu 29. května 2010 byl v prostorách základní školy zahájen 6. ročník výstavy dětských výtvarných prací „Po stopách Jana Zrzavého“. Za Společnost Jana Zrzavého se slavnostního zahájení zúčastnila paní Miloslava Michalová.
Letos si připomeneme 120. výročí narození Jana Zrzavého, a tak proto vedle volné tvorby inspirované jeho dílem byla vyhlášena tato témata: Jak dnes vidím místo, které namaloval Jan Zrzavý; Místo, kde je mi dobře; Jeníkovy pohádky. Návštěvníci výstavy mohou zhlédnout práce žáků ze šesti základních škol: ZŠ Havlíčkova Borová, ZŠ Krucemburk, ZŠ Okrouhlice, ZŠ Oudoleň, ZŠ Sobíňov a ZŠ Vojnův Městec. Vyhodnocení a ocenění nejlepších výkresů proběhne 24. června 2010.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

zahájení výstavy „Po stopách Jana Zrzavého“  Zahájení výstavy „Po stopách Jana Zrzavého“

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště