Zahájení školního roku 2012/2013

  17.9.2012
Přípravy na zahájení školního roku byly mnohem složitější než v uplynulých letech. Během letních prázdnin se ve škole udělalo hodně práce. Dokončila se výměna oken, budova se zateplila a základní škola dostala nový vzhled v podobě venkovní omítky.

Přípravy na zahájení školního roku byly mnohem složitější než v uplynulých letech. Během letních prázdnin se ve škole udělalo hodně práce. Dokončila se výměna oken, budova se zateplila a základní škola dostala nový vzhled v podobě venkovní omítky. Paní uklízečky, pan školník i pan ředitel mají velký podíl na tom, že nový školní rok mohl být zahájen v řádném termínu. 184 žáků zasedlo do lavic ve svých třídách, které jim paní učitelky zpříjemnily pěknou výzdobou. 3. září byl prvním školním dnem pro 13 prvňáčků, kteří přišli v doprovodu svých rodičů. Slavnostního zahájení školního roku se zúčastnil starosta městyse Krucemburk Mgr. Jiří Havlíček.

Přejeme všem úspěšný školní rok naplněný novými zážitky, vědomostmi, dovednostmi a dny plné pohody.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová 

       

                            

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště