Začátek školního roku 2021/2022 v 1. třídě

  1.9.2021
Ve středu 1. září 2021 začal pro 17 prvňáčků (5 chlapců a 12 dívek) první den v 1. třídě. Po slavnostním přivítání žáků 1. třídy a jejich rodičů ...

Ve středu 1. září 2021 začal pro 17 prvňáčků (5 chlapců a 12 dívek) první den v 1. třídě. Po slavnostním přivítání žáků 1. třídy a jejich rodičů se museli žáci otestovat podle nařízení MZ. Poté se k slavnostnímu uvítání připojil také ředitel školy Mgr. Jiří Šikl a starosta obce Krucemburk Mgr. Otto Kohout a předal žákům pohádkovou knihu, kterou si určitě přečteme, až se naučíme všechna písmenka. Na žáky čekalo na lavicích plno dárků od firmy BOVYS, od Kraje Vysočina nebo pěkné školní potřeby. Prvňáčkům se ve škole líbilo a my jim do dalších školních dnů přejeme pěknou školní docházku, plno školních úspěchů a radosti ze školní práce. 

Mgr. Věra Štouračová