Zábavná soutěž v anglickém jazyce – Christmas Quiz

  19.12.2019
V úterý 17. prosince 2019 se ve Žďáře nad Sázavou na Střední škole obchodní a služeb konal 2. ročník Zábavné soutěže v anglickém jazyce – Christmas Quiz. Naši školu reprezentoval tým žáků z 8. třídy ve složení Jakub Pilař, Karel Procházka a Kateřina Procházková...

V úterý 17. prosince 2019 se ve Žďáře nad Sázavou na Střední škole obchodní a služeb konal 2. ročník Zábavné soutěže v anglickém jazyce – Christmas Quiz. Naši školu reprezentoval tým žáků z 8. třídy ve složení Jakub Pilař, Karel Polívka a Kateřina Procházková. Soutěžící plnili různé úkoly na 10 stanovištích – např. poslech, popis a hádání věcí, doplňování osmisměrky, zapamatování a následný přepis vět, doplňování slov do textu či různé rébusy, ke kterým potřebovali nejen znalosti z anglického jazyka, ale i logické myšlení – vše s vánoční tematikou. Naši žáci v týmu výborně spolupracovali a doplňovali se, což jim vyneslo krásné 3. místo z celkového počtu 10 týmů. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                                            Mgr. Jana Vašíčková