Výtvarné soutěže na naší škole

  17.1.2017
Žáci naší školy se celoročně zúčastňují výtvarných soutěží...

Žáci naší školy se celoročně zúčastňují výtvarných soutěží. Nyní na naší škole probíhá základní kolo výtvarné soutěže Děti malují pro Konto Bariéry se soutěžním zadáním ZIMA - kouzla a půvaby zimy dětskýma očima a druhá výtvarná soutěž Příroda kolem nás, kde cílem soutěže je oslovit a zaujmout děti a probudit v nich ještě větší zájem o naši chráněnou přírodu, kterou vyhlašuje Správa Národního parku Podyjí. Žáci se velmi snažili a nejlepší výtvarné práce budou zaslány do okrskových kol.      

Mgr. Věra Štouračová 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště