Výtvarná soutěž Evropa ve škole 2018/2019

  30.4.2019
Žáci naší školy se opakovaně účastní celostátní výtvarné soutěže Evropa ve škole a v letošním roce 2018/2019 bylo hlavní téma „YOUrope – je to o tobě“. Žáci 3. třídy se do této soutěže zapojili obrázky zvířecího parlamentu...

Žáci naší školy se opakovaně účastní celostátní výtvarné soutěže Evropa ve škole a v letošním roce 2018/2019 bylo hlavní téma „YOUrope – je to o tobě“. Žáci 3. třídy se do této soutěže zapojili obrázky zvířecího parlamentu, kde představili zvířata se svým názorem a jejich krásnou zvířecí komunikací. Výtvarná díla byla tak zdařilá, že žáci Hamerský David, Hocková Karolína, Kunzová Andrea, Martinková Daniela a Mikulecká Magdaléna získali krásné 3. místo v krajském kole v Třebíči. Všem úspěšným výtvarníkům blahopřejeme za pěknou reprezentaci školy.

Mgr. Věra Štouračová