Po stopách Jana Zrzavého“ - soutěž dětských výtvarných prací 2011

  1.7.2011

„Po stopách Jana Zrzavého“ - soutěž dětských výtvarných prací

Ve školním roce 2010/2011 uspořádala Základní škola Krucemburk ve spolupráci se Společností Jana Zrzavého již sedmý ročník soutěže dětských výtvarných prací. Letošního ročníku se zúčastnili žáci ze ZŠ Havlíčkova Borová, ZŠ Konečná Hlinsko, ZŠ Okrouhlice, ZŠ Oudoleň, ZŠ Sobíňov, ZŠ Vojnův Městec a samozřejmě žáci pořádající školy.
Výstava soutěžních obrázků pod názvem „Po stopách Jana Zrzavého“ byla zahájena 28. května. Vyhodnocení proběhlo 22. června za účasti členů Společnosti Jana Zrzavého paní Miloslavy Michalové a malíře Jana Jiřího Rathsama.
Mladým výtvarníkům, kteří byli oceněni porotou, gratulujeme a všem, kteří se výtvarné soutěže zúčastnili, děkujeme.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

vyhodnocení soutěže (PDF) 

zahájení výstavy "Po stopách  Jana Zrzavého" zahájení výstavy "Po stopách  Jana Zrzavého"

vyhodnocení výstavy "Po stopách  Jana Zrzavého" vyhodnocení výstavy "Po stopách Jana Zrzavého"

                            Výstava výtvarných prací "Po stopách  Jana Zrzavého"