Vyřazení žáků 9. třídy – 13. 6. 2024

  17.6.2024
Je skutečně neuvěřitelné, jak čas letí...

Je skutečně neuvěřitelné, jak čas letí. 13. června se slavnostně rozloučili naši žáci 9. třídy s devítiletou školní docházkou. Po projevu pana starosty a pana ředitele žáci obdrželi poslední vysvědčení, šerpu, růži, pamětní list, upomínkové předměty a ocenění za účast v soutěžích. Za žáky 9. třídy se rozloučila svým projevem Karolína Pejchlová. O hudební doprovod se postarala paní učitelka Marta Rejšková, její žákyně a paní učitelka Jana Vašíčková. Moderátorských rolí se ujali žáci naší školy Jakub Cao a Radek Hejlík z 8. třídy.

Přejeme našim deváťákům spoustu štěstí na nové škole a nejen hodně studijních úspěchů, ale i těch osobních, které jsou možná ještě důležitější!

Mgr. Alena Bencová, tř. učitelka