Výlet žáků 8. a 9. třídy

  20.6.2016
Hlinsko Čertovina – návštěva „Pekla“ a kina v MFC Hlinsko.

Žáci 8. třídy a někteří žáci 9. třídy navštívili 20. června 2016 Hlinsko – Čertovinu, kde pro ně byl připraven program o vypočítavé Puprdlíně, která chtěla získat Luciferovo bohatství. Na třech podzemních podlažích jsme prošli čertovskou školou, kuchyní, vytvořili báseň pro Lucifera a prohlédli si, jak mohou vypadat vlastnosti, za které se dostane do pekla. Program byl zajímavý a někteří žáci si na vlastní kůži vyzkoušeli nevlídnost pekla. Poté jsme se vypravili do Multifunkčního centra v Hlinsku, kde jsme zhlédli film Trabantem do posledního dechu. Film byl opravdu velmi zajímavý a procestovali jsme Austrálii a další netradiční kontinenty, kam se mnozí nikdy nepodívají. Protože počasí na nás bylo nevlídné a po celý den pršelo, vypravili jsme se zpět k domovu.

                                               Mgr. Monika Henychová, Mgr. Jitka Kadlecová