Výlet žáků 6. a 7. třídy

  8.6.2022
1. června žáci 6. a 7. třídy navštívili Brno, co se jim zde líbilo, napsali sami:

„Školní výlet byl skvělý. Nejprve jsme jeli do Anthroposu, kde nám průvodce vyprávěl o pravěku. Nejvíce se mi líbil velký mamut. Potom jsme přejeli na Špilberk, kde byl krásný výhled na celé Brno. V podzemí jsme se dozvěděli, že tam bylo mužské vězení a že tu prošlo 3321 mužů. Bylo to trochu strašidelné. V autobusu jsme si po prohlídce dali oběd a jeli jsme do ZOO. V ZOO se mi nejvíce líbili: tygr, plameňáci, vlci, lední medvěd a akvária. Moc jsem si to užila a někdy sem musíme zajet s rodiči.“
Magdaléna Mikulecká, 6. třída

„Na výletě se mi nejvíce líbila ZOO. Měli tam krásná zvířata, ale nehezký kopec, z kterého mě bolely nohy. Také se mi líbilo vězení na Špilberku. Výlet jsem si užila.“            
Nela Pilařová, 7. třída

„Výlet byl docela fajn, akorát bylo teplo. Nejzajímavější bylo podzemí na Špilberku. ZOO byla také dobrá. Viděli jsme spoustu zvířat a navštívili i stánek s občerstvením.“     
Barbora Coufalová, 7. řída

„Výlet do Brna se mi líbil. Nejvíce mě bavila prohlídka na Špilberku. Podzemní prostory byly sice trochu děsivé, ale zajímavé. V ZOO se mi moc nelíbilo, cesta byla do kopce a bylo dusno. Jinak byl výlet super.“  
Tereza Valecká, 7.třída  

„Když jsme byli v Anthroposu, tak se mi tam líbilo to, že jsme měli průvodce a nemuseli jsme expozici procházet sami. Na Špilberku se mi líbily ty různé chodby v podzemí, ale je pravda, že jsem se trochu bála, že na mě něco vybafne. V ZOO se mi opravdu moc líbilo, nejvíce lední medvědi a vlci. Výlet byl super.“       
Iveta Jacháčková, 6. třída