Výlet žáků 6. a 7. třídy do Tábora

  9.6.2014
Dne 4. června odjela 6. a 7. třída se svými třídními učitelkami do Tábora na školní výlet s programem „Husitské dny“.

Dne 4. června odjela 6. a 7. třída se svými třídními učitelkami do Tábora na školní výlet s programem „Husitské dny“, ten probíhal v dobových kostýmech a samotné divadlo s husitskou tematikou se žákům velmi líbilo, nechyběly husitské zbraně a kvíz, ve kterém zabodovali tři žáci z naší školy a byli odměněni malými dárečky. Děti se ale také těšily do podzemí a už od rána si vyprávěly strašidelné historky. Výlet završila návštěva v Muzeu čokolády, kde si každý mohl v marcipánové dílničce vytvořit vlastní výrobek. Některé byly opravdu velmi zdařilé. Počasí nám přálo a všichni si výlet pěkně užili.

Mgr. Monika Henychová, Mgr. Jitka Kadlecová 

Výlet žáků 6. a 7. třídy - Tábor  Výlet žáků 6. a 7. třídy - Tábor

Výlet žáků 6. a 7. třídy - Tábor  Výlet žáků 6. a 7. třídy - Tábor