Školní výlet 1., 2. a 3. třídy

  9.6.2014
Ve středu 4. 6. 2014 se naše první, druhá a třetí třída vydala na školní výlet do Pelhřimova.

Ve středu 4. 6. 2014 se naše první, druhá a třetí třída vydala na školní výlet do Pelhřimova. Minibus nás dopravil na náměstí, odkud jsme kráčeli směrem k Muzeu rekordů a kuriozit s názvem „Zlaté české ručičky“. Bylo se na co dívat a co obdivovat. Z některých rekordů a kuriozit se až tajil dech. Náš obdiv si získala i expozice světových unikátů, neuvěřitelných staveb ze sirek. Tím náš výlet ale nekončil. Na pelhřimovském náměstí jsme vstoupili do zdejšího muzea strašidel, kde na nás čekal vodník, čert, meluzína, polednice a další strašidla temného podzemí. Poté jsme se občerstvili a posilnili na cestu zpět do naší školy. Po příjezdu jsme se rozloučili a spěchali domů se svými zážitky.

Mgr. Veronika Zlatohlávková

 

Školní výlet 1., 2., a 3. třídy - Pelhřimov Školní výlet 1., 2., a 3. třídy - PelhřimovŠkolní výlet 1., 2., a 3. třídy - Pelhřimov Školní výlet 1., 2., a 3. třídy - Pelhřimov