Výlet žáků 8. třídy - Den s Policií ČR na letišti Henčov u Jihlavy

  19.6.2014
Dne 17. června 2014 se zúčastnili žáci 8. třídy poznávací a preventivní akce Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina.

Dne 17. června 2014 se zúčastnili žáci 8. třídy poznávací a preventivní akce Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina. Zhlédli ukázky činnosti policie i ostatních složek Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. Viděli nejmodernější techniku, výzbroj a výstroj policistů, profesionálních hasičů, zdravotníků i vojáků Armády ČR. Policii České republiky na akci zastupovali policisté pořádkové, dopravní, cizinecké a dálniční policie, pyrotechnici, kriminalističtí technici a letecká služba s policejním vrtulníkem. K vidění byla ukázka činnosti zásahové jednotky, policistů jízdní policie, policejních psovodů, pořádkové jednotky i hasičů. Společnou ukázku zásahu při simulované dopravní nehodě předvedly všechny složky integrovaného záchranného systému. Divácky atraktivní byla také ukázka armádního bitevního vrtulníku z náměšťské 22. základny letectva.

Mgr. Alena Bencová, Ing. Ivana Tomková 


Školní výlet žáků 8. třídy Školní výlet žáků 8. třídy

Školní výlet žáků 8. třídy Školní výlet žáků 8. třídy