Školní výlet 9. ročníku - Daňkovice 18. 6. – 20. 6. 2014

  25.6.2014
Už dlouho jsme se těšili na náš poslední školní výlet. Bylo neuvěřitelné, že je to opravdu náš poslední výlet, a tak jsme si ho užili, jak nejvíce to šlo.

Už dlouho jsme se těšili na náš poslední školní výlet. Bylo neuvěřitelné, že je to opravdu náš poslední výlet, a tak jsme si ho užili, jak nejvíce to šlo. V den příjezdu nás mile přivítali moc dobrým obědem. Poté jsme se zabydleli a každý si zvolil libovolnou aktivitu. Mohli jsme hrát volejbal, softball, tenis,... nebo jen tak sedět venku. Nikdo z nás si ani nemyslel, že budeme mít volný čas a budeme si dělat věci, co nás baví. Čas tam rychle ubíhal, a tak jsme se ani nenadáli a byl večer, večeře a program, co jsme vymýšlely my, holky. Program se k naší radosti líbil i paní učitelkám a překvapením pro nás bylo, že na náš program trochu navazoval i zbytek pobytu. Následovala diskotéka a ulehli jsme.

Další den jsme se v párech převlékli za opačné pohlaví. Dopoledne jsme se vydali na pěší výlet na zříceninu, která byla na kopci. Cesta byla proto pro většinu z nás náročná. Vyhladovělí jsme se úspěšně vrátili z výletu a zanedlouho už jsme čekali na oběd, který byl samozřejmě vynikající. Po obědě jsme zase měli čas pro sebe. Večer měli zase kluci připravený program pro nás, ten se také zalíbil. A proto jsme ho využili vícekrát. Znovu následovala diskotéka a večerka.

Další den ráno jsme se po snídani sbalili a byli připraveni odjet do svých domovů, všichni jsme si začali uvědomovat, že je to opravdu náš poslední školní výlet. Bylo nám to trošku líto, tak jsme si i to poslední dopoledne také pořádně užili... hráli jsme ještě pár her a pak si došli na malý oběd do místní restaurace.

žákyně 9. ročníku Martina Harvánková a Kateřina Janáčková

 

školní výlet 9. ročníku školní výlet 9. ročníku