Vyhodnocení výtvarné a literární soutěže PO očima dětí 2019

  15.5.2019
Žáci naší školy se každoročně zúčastňují výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí. V letošním školním roce 2018/19 jsme byli velmi úspěšní a získali jsme krásná přední místa...

Žáci naší školy se každoročně zúčastňují výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí. V letošním školním roce 2018/19 jsme byli velmi úspěšní a získali jsme krásná přední místa. V okresním kole v literární kategorii L1 získala 2. místo A. Kunzová ze 3. tř. a 3. místo Š. Šešulka ze 3. tř., v kategorii L2 1. místo S. Bencová z 5. tř, 2. místo M. Vašková z 5. tř. a 3. místo – R. Málková z 5. tř.
Ve výtvarné kategorii ZŠ1 získala 3. místo K. Janovská ze 2. tř., v kategorii ZŠ2 1. místo R. Málková z 5. tř. (v postupujícím krajské kole obhájila krásné 3. místo) a v kategorii ZŠ3 1. místo T. Matulová ze 6. tř. Všem úspěšným i méně úspěšným výtvarníkům a literátům blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Mgr. Věra Štouračová a učitelé Vv