Vyhodnocení okresního kola PO očima dětí a mládeže 2024

  14.5.2024
Naši výtvarníci a literáti se i letos úspěšně zúčastnili okresního kola PO očima dětí a mládeže 2024 a v konkurenci 384 žáků získali krásné umístění...

Naši výtvarníci a literáti se i letos úspěšně zúčastnili okresního kola PO očima dětí a mládeže 2024 a v konkurenci 384 žáků získali krásné umístění. Z výtvarníků v kategorii 3. - 5. třídy získala 2. místo Adriana Bezoušková a 3. místo Eliška Horáková. V kategorii 6., 7. třídy 3. místo získala Anna Svobodová a v kategorii 8., 9. třídy 3. místo získala Martina Dvořáková. V literárním kole v kategorii 3. – 5. třídy krásné 1. místo patří Julii Kohoutové, v kategorii 6., 7. třídy opět krásné místo získala Věra Losenická a úspěšní jsme byli i v kategorii 8., 9. třídy, kde Tereza Valecká získala pěkné 1. místo. Všem výhercům a postupujícím do krajského kola přejeme další pěkné umístění.

Mgr. Věra Štouračová a učitelé výtvarné a literární výchovy