Východočeské divadlo Pardubice - Hronovická scéna

  6.3.2009

Východočeské divadlo Pardubice – Hronovická scéna

Ve středu 4. března 2009 odjel celý druhý stupeň do divadla v Pardubicích. Tentokrát jsme navštívili Hronovickou scénu a zároveň se účastnili Grand Festivalu smíchu, který v divadle probíhal od 2. – 9. března. Absolventi 3. ročníku a studenti 4. ročníku hudebně dramatického oddělení Janáčkovy konzervatoře a Gymnázia v Ostravě nastudovali Kytici aneb poctu Karlu Jaromíru Erbenovi, pojednanou způsobem dobře zavedeným v pražském divadle Semafor.
Hráli, tančili a zpívali s vervou a radostí, kterou by jim mohl závidět i profesionál. Jednotlivé balady (Polednice, Vodník, Svatební košile. . . ) v podání studentů pobavily a rozesmály plně obsazené hlediště. Všem našim žákům se představení velmi líbilo.

Mgr. Monika Henychová, Mgr. Petra Polívková 

VČD Pardubice - Hronovická scéna    VČD Pardubice - Hronovická scéna

březen 3

René Vašek - 9. tř., Mgr. Alena Bencová

březen 4

žáci 2. stupně, Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Jiří Šikl

březen 9

Od 9. března do 15. března. Z důvodu velmi malého počtu přihlášených žáků (4) ŠKOLNÍ DRUŽINA o JARNÍCH PRÁZDNINÁCH v provozu NEBUDE.

březen 26

žáci 1., 2. a 3. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, Mgr. Hana Štědronská

březen 27

vítězové školního kola, Mgr. Michaela Šinkorová

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště