Preventan Cup - okresní kolo ve vybíjené žáků šestých tříd

  4.5.2009

Preventan Cup - okresní kolo ve vybíjené žáků šestých tříd

Ve čtvrtek 30. dubna 2009 se v Havlíčkově Brodě konalo okresní finále celostátní soutěže ve vybíjené Preventan Cup pro žáky šestých ročníků. Letošního okresního kola se zúčastnilo celkem 11 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Z každé skupiny postupovala čtyři družstva. Náš tým se úspěšně probojoval do hlavního kola a celkově jsme se umístnili na krásném 3. místě.
Naši školu v této soutěži reprezentovali tito žáci: Petra Adámková, Bára Mášová, Jan Pecina, Pavel Jaroš, Pavel Janáček, Václav Talavášek, Vojta Martinovský, Filip Šimák, Aleš Sobotka, Jakub Zvolánek, Jan Novotný, Martin Vavroušek.
Všem soutěžícím patří poděkování za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme jim hodně sportovních úspěchů v dalších soutěžích.

Ing. Ivana Tomková