Mezitřídní turnaj ve vybíjené - 9. 3. 2012

  13.3.2012

Akce: Mezitřídní turnaj ve vybíjené

Termín: 9. března 2012
Místo konání: velká tělocvična ZŠ Krucemburk

Z iniciativy žáků sedmé třídy se v pátek odpoledne 9. března konal ve velké tělocvičně mezitřídní turnaj ve vybíjené. Obávaný tým nejstarších deváťáků sice obsadil předpokládané první místo, ale stejně skvěle a s plným nasazením hrála i ostatní smíšená družstva ze sedmé, osmé i šesté třídy. Nejmladší šesťáci statečně odolávali prudkým střelám zkušenějších a fyzicky zdatnějších starších spolužáků, přesto odcházeli s vědomím, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Druhé místo si právem vybojovali organizátoři akce – sedmáci a osmáky odsunuli na pěkné třetí místo.
Všem zúčastněným sportovcům děkuji za účast a přeji co nejvíce radosti ze zdravého pohybu při sportovních hrách.

Mgr. Monika Chmelařová