Všeználek - krajské kolo 9. 5. 2012

  14.5.2012

Všeználek

Ve středu 9. května 2012 proběhlo ve Žďáře nad Sázavou krajské kolo vědomostní soutěže Všeználek. Zúčastnilo se 5 družstev: ZŠ Pelhřimov – zastupovala okres Pelhřimov, ZŠ Moravské Budějovice - zastupovala okres Třebíč, ZŠ z Telče zastupovala okres Jihlava, ZŠ z Nového Města na Moravě zastupovala okres Žďár nad Sázavou a naše děvčata, která zastupovala okres Havlíčkův Brod. Reprezentovaly nás tyto žákyně Lucie Matulová, Denisa Novotná, Kateřina Perglová a Pavla Špilková. Děvčata se snažila a v silné konkurenci obsadila výborné 3. místo. Blahopřeji.

Mgr. Eva Vítková
 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště