Okresní kolo ve volejbale – Havlíčkův Brod 21. 11. 2013

  25.11.2013

Okresní kolo ve volejbale – Havlíčkův Brod 21. 11. 2013 

Ve čtvrtek 21. listopadu se chlapci 8. a 9. třídy zúčastnili okresního kola ve volejbalu. Tento turnaj je určen pro žáky základních škol, ale i středních škol. ZŠ Krucemburk byla na tomto turnaji jedinou základní školou a kluci všechny své zápasy hráli se soupeři o 2-3 roky staršími. Ve svém prvním zápase narazili na Gymnázium Světlá nad Sázavou a po velmi dobrém výkonu prohráli 2:1 na sety. Druhým soupeřem byla SPŠ Stavební Havlíčkův Brod. I v tomto zápase jsme podali dobrý výkon, ale opět jsme prohráli 2:1. O konečné umístění prohráli chlapci s Obchodní akademií Havlíčkův brod 1:0. Celkově jsme obsadili 6. místo, ale chlapci na turnaji zanechali velmi dobrý dojem (s pochvalou se vyjádřili vedoucí mužstev, se kterými jsme hráli). Pochvala zazněla i z úst členů Asociace školních sportovních klubů: „chlapci ze ZŠ Krucemburk jsou všestranní a pravidelně se účastní převážné většiny sportovních akcí v rámci okresu“. I když kluci litovali, že se nemohli utkat se žádnou základní školou, tato slova chvály jim trochu jejich zklamání zmírnila.

Školu reprezentovali: Filip Dymáček, Libor Mrštík, Jiří Veselský, Jan Čermák, Tomáš Hocke, Michal Kopecký, Patrik Kubík, Tomáš Ležal, Miloš Losenický a Jan Soukup.

Děkujeme chlapcům za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl