Volejbal chlapců okresní kolo - 30. 11. 2011

  2.12.2011

Okresní kolo ve volejbalu 30. 11. 2011

Ve středu 30. listopadu se chlapci 7. až 9. třídy zúčastnili okresního kola ve volejbalu. Se Střední průmyslovou školou stavební (SPŠS) Havlíčkův Brod remizovali 1:1, se ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod také remizovali 1:1, se ZŠ Štoky zvítězili 2:0 a postoupili do semifinále. V něm narazili na Obchodní akademii a Hotelovou školu Havlíčkův Brod a zvítězili 2:0. Ve finále se opět střetli se SPŠS Havlíčkův Brod a po vyrovnaném boji podlehli 1:2 na sety, když v rozhodujícím setu prohráli 13:15. Celkově tedy naši kluci obsadili krásné 2. místo, ale v hodnocení základních škol byli na 1. místě.

Školu reprezentovali: Patrik Kubík (7. třída), Vojtěch Hudec (8. třída), Pavel Janáček, Pavel Jaroš, Vojtěch Martinovský, Jan Pecina, Aleš Sobotka, Martin Holas a Filip Šimák (9. třída).
Všem chlapcům děkujeme za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl


Okresní kolo ve volejbale chlapců