Virtuální prohlídka Jaderné elektrárny Dukovany – zpestření výuky

  16.12.2021
„Ukázka z jaderné elektrárny Dukovany byla velmi zajímavá, dozvěděla jsem se spoustu nových informací ...

„Ukázka z jaderné elektrárny Dukovany byla velmi zajímavá, dozvěděla jsem se spoustu nových informací, které mě překvapily. Líbilo se mi i to, že se nás ptali na různé otázky, a tak jsme se mohli všichni zapojit.“

Tereza Kamarádová

„Exkurze se mi moc líbila. Reportéři byli skvělí, dokonce jsem se zasmála.  Dozvěděla jsem se plno nových věcí a znalostí. Bavilo mě odpovídat na otázky, na které se ptali. Těším se na další takovou exkurzi.“

Podroužková Simona

„Dnešní virtuální prohlídka jaderné elektrárny Dukovany se mi moc líbila a dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Oba průvodci byli milí a všechno nám hezky vysvětlili.“

Laura Coufalová

„Exkurze byla velmi zajímavá, zaujalo mě hlavně to, jak je všechno vymyšlené a propracované tak, aby to dávalo smysl a fungovalo. Kdybych měla tu možnost, určitě bych se tam jela podívat i naživo. Doufám, že se do nějaké jaderné elektrárny podívám znovu.“

Matulová Terezie

„Prohlídka byla zajímavá a dozvěděl jsem se spoustu zajímavých informací o jaderné elektrárně Dukovany a o výrobě elektřiny vůbec. Bylo to uděláno vtipným a zajímavým způsobem, takže se u toho člověk nenudil.“

Natan Dobrovolný

„Virtuální prohlídka v elektrárně se mi moc líbila. Paní s pánem byli moc příjemní. Dozvěděla jsem se spoustu nových a zajímavých informací. Líbilo se mi, že každé škole pokládali různé otázky. Určitě bych si to někdy ráda zopakovala.“

Karolína Zvolánková

„Virtuální prohlídka se mi moc líbila, bylo to zajímavé a všechno hezky vysvětlené. Průvodci byli milí a všechno bylo hezky zpracované. Jsem rád, že na všechny otázky jsme odpověděli správně.“

Jan Šulc

 „Online prohlídka se mi líbila. Byla stručná naučná a velice zajímavá, ke konci prohlídky byla soutěž s cenami, které nás přiměly dávat pozor.“

Ondřej Wagner

„Mně se virtuální prohlídka moc líbila, průvodci byli moc hodní, ptali se na zajímavé otázky.“

Barbora Virglová

„Virtuální prohlídka se mi líbila, protože to bylo něco jiného, než na co jsme zvyklí. Téma bylo velice zajímavé, tak i otázky a celkové provedení se mi moc líbilo.“

Marek Cimburek

„Exkurze o elektrárně se mi velmi líbila, bylo to zajímavé a naučné. Nejvíce se mi na exkurzi líbilo, jak jsme se všichni mohli online podívat na elektrárnu, když jsme tam vůbec nebyli. To se mi líbilo nejvíce, že jsem se cítil tak, jako kdybych tam doopravdy byl.“  

Štěpán Malivánek

„Virtuální exkurze byla opravdu skvělá. Myslím, že je to zajímavý zážitek. Průvodci byli moc milí a vše krásně popsali a vysvětlili, nechyběly ani zajímavosti. Nachystali si na nás také pár otázek, dokonce se soutěžilo o pěkné ceny. Celkově tuto prohlídku hodnotím jako zajímavou, poučnou a velmi dobře zorganizovanou.“

 Nikol Dostálová

„Prezentace a celkově projev účinkující se mi velice líbil. Moderátoři byli velice zřetelní a bylo vidět, že v tom mají dlouholetou praxi. Celá tato exkurze byla zpracovaná velice kvalitně. Jsem rád, že byla možnost vyhrát na konci nějakou cenu.“

 Matěj Moucha

"Exkurze byla celkem zajímavá a pro mě dost netradiční. Líbilo se mi to, jakým stylem to pořadatelé exkurze předváděli. Nebyl jsem tím člověkem, který stále odpovídal, ale dozvědět se různé zajímavosti z již známého učiva, čili Elektrárny a zdroje energie, mě dost zaujaly. A s těmi cenami jsem spokojený, a těším se, až je dostanu a budu je obdivovat. Exkurze byla zajímavá a chválám pořadatele za propracovaný program."

Lukáš Brabec

„Virtuální prohlídka jaderné elektrárny byla naučná a zajímavá. Jsem rád, že se to uskutečnilo a nikdo neměl technické problémy.“

Michal Zrzavý