Víceúčelové hřiště u ZŠ

  30.4.2018
Ve čtvrtek 26. dubna 2018 začaly práce na výstavbě víceúčelového hřiště u základní školy. Tato stavba je realizována díky velké aktivitě vedení Městyse Krucemburk...

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 začaly práce na výstavbě víceúčelového hřiště u základní školy. Tato stavba je realizována díky velké aktivitě vedení Městyse Krucemburk, jež požádalo o dotaci z programu „Podpora obnovy a rozvoje venkova“, kterou vypsalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Na zhotovení se podílí firma S-vision za bezmála 4.000.000,- Kč. Dotace činí 2.700.000,- Kč. Prvními kroky jsou terénní úpravy. Hřiště bude sloužit hlavně žákům základní školy, dětem z mateřské školy, ale v odpoledních hodinách bude přístupné i veřejnosti. Všichni zde budou moci hrát fotbálek, florbal, inline hokej, tenis, házenou, košíkovou, volejbal, bude zde vybudována atletická dráha na 60 metrů a doskočiště na skok daleký. Ukončení výstavby by mělo být před začátkem nového školního roku.

Mgr. Jiří Šikl