8.4.2022
6. a 7. dubna se na naší škole uskutečnila Velikonoční výstava. Zapojily se všechny třídy a každý se snažil o co nejlepší práci, nebo výrobek...

Sami žáci o výstavě napsali:

„Na naší výstavě jsou krásné výrobky od všech žáků. Svítí všemi barvami. Jsou ze dřeva, papíru, polystyrenu i drátků. Převážně se zde naparují králici, kuřátka a slepice. Výstava je hodně zdařilá.“

Sabina Cempírková, 8. třída

„Výstava je nádherná a krásně uspořádaná. Měli jsme tam výrobky z hodin výtvarné výchovy, kde jsme drátkovali vajíčka, vyráběli kuřata z plat od vajec a v informatice jsme tvořili plakát. Všechny výrobky se mi moc líbily.“

Kristýna Kohoutová, 8. třída

„Po dvou letech se do školy vrátila Velikonoční výstava. Musím uznat, že výrobky byly krásné. My, jako osmá třída, jsme obohatili výstavu svými výrobky. V informatice jsme dělali plakáty, v pracovních činnostech výrobky ze dřeva. Na výstavě mě obohatila zručnost a nápaditost mladších i starších žáků. Vše na mě působilo díky barevnosti pozitivně a vesele. Výstava na naší škole se povedla.“

Lenka Beránková, 8. třída

„Na Velikonoční výstavu jsme se hodně dlouho připravovali. Celkově se mi výstava líbila a připadalo mi, že bylo více výrobků než obvykle. Z celé výstavy se mi nejvíce líbily dřevěné výrobky, které jsme dělali v hodinách pracovních činností.“

Samuel Wachtl, 8. třída