Velikonoční výstava 2019

  12.4.2019
10. a 11. dubna proběhla na naší škole Velikonoční výstava.

Žáci sami napsali:

„ V českém jazyce jsme vytvořili básničky o jaru, v informatice velikonoční básničky s obrázky a ve výtvarné výchově jsme barvili vajíčka. Bavilo nás to, protože všechny výstavy u nás ve škole jsou vždycky moc hezké“.      

Berenika Coufalová, 7. třída

„Jsem kreativní, a proto mě baví tvořit něco hezkého. Velikonoce jsou k tomu jako stvořené. Malování venku jarní přírody bylo zajímavé a pletení pomlázek, věnců i barvení vajíček mě bavilo“.                                           

Kristýna Šulcová, 7. třída

„Rády chodím pomáhat na Velikonoční výstavu jako služba. Baví nás vítat návštěvníky a máme vždycky radost, když naše výtvory chválí. Letos jsme měly na výstavě básničky z informatiky a dokonce jsme si přeložily do ruštiny něco z Velikonoc“.                                                                                                           

Iveta Šulcová, Kateřina Procházková, 7. třída