Velikonoční výstava 2010

  28.3.2010

Velikonoční výstava na ZŠ v Krucemburku

Na ZŠ v Krucemburku se ve dnech 24. a 25. března 2010 konala velikonoční výstava. Podíleli se na ní žáci školy a Kroužek šikovných rukou paní Soukupové, ve kterém se scházejí maminky s dětmi dvakrát do měsíce a vytvářejí zajímavé výrobky. Škola byla vyzdobena obrázky dětí a v malé tělocvičně si všichni mohli prohlédnout mnoho výtvorů z různých materiálů.
Práce žáků byly často k nerozeznání od tvorby dospělých. Každý návštěvník obdivoval pletené košíky z papíru a pediku, papírové slepice a ptáky, kuřata a berany, velkou pozornost návštěvníků budila stonožka, kterou vytvořily děti z mateřské školky, které se také na výstavě podílely. Uprostřed byly nainstalovány stromečky z drátků a korálků, farma zvířat a různobarevné krabičky vytvořené ubrouskovou technikou. Nechyběla ručně malovaná trička a slavnostní velikonoční tabule. Každý návštěvník si mohl zakoupit nějakou maličkost – perníček, kytičku nebo nazdobenou kraslici. Účast na výstavě byla hojná a každý při odchodu pronášel slova chvály. Všichni zúčastnění byli spokojení, že se výstava líbila.

Mgr. Monika Henychová 

Velikonoční výstava 2010 Velikonoční výstava 2010

Velikonoční výstava 2010 Velikonoční výstava 2010

video z výstavy

http://www.youtube.com/watch?v=m1AFJktETwQ