Vánoční výstava na ZŠ Krucemburk

  15.12.2017
13. a 14. prosince 2017 se na naší škole konala vánoční výstava...

13. a 14. prosince 2017 se na naší škole konala vánoční výstava. Celým prostorem se linuly zvuky typicky českých vánočních koled. Cestou do tělocvičny provázely návštěvníky rozsvícené svíčky v ozdobených lahvích a řada svícnů.  Po rozhlédnutí v tělocvičně na příchozí okamžitě dýchla vánoční atmosféra. Bylo zde velké množství výrobků, které dělali žáci s velkým nadšením a moc se těšili, až se jejich rodiče přijdou podívat. Za zhlédnutí určitě stál krásný betlém s postavičkami z papíru, různě ozdobené stromečky, vánoční práce zpracované na počítačích, cukroví, mnoho výrobků ze dřeva, adventní věnce a mnoho dalších vánočních výrobků. Byli jsme moc rádi, že jste se na naši výstavu, která nám dala spoustu práce, přišli podívat a doufáme, že se všem líbila. Návštěvníků bylo opravdu hodně a každý si snad odnesl aspoň kousek vánoční pohody ve svém srdci.

                                   Tereza Ondráčková, Michaela Cao, Simona Šulcová z 9. třídy