Vánoční výstava 2019 na ZŠ Krucemburk

  13.12.2019
V době adventu se ve dnech 11. a 12. prosince na naší škole konala vánoční výstava. Byly zde vystaveny práce všech žáků od 1. až po 9. třídu...

V době adventu se ve dnech 11. a 12. prosince na naší škole konala vánoční výstava. Byly zde vystaveny práce všech žáků od 1. až po 9. třídu. Podle schopností dětí se objevily výrobky z papíru, nazdobené vánoční stromečky, vznešeně vypadající obrázky se zimní tématikou. Návštěvníci obdivovali pozlacené anděly, adventní věnce, přáníčka a básničky z vlastní tvorby. Voněly zde perníkové chaloupky, které lákaly k nakousnutí. Sami jsme tvořili betlémy, koledy s obrázky Josefa Lady a vánoční strom básní. Měli jsme vlastní nazdobený stromeček ozdobami z moduritu a pediku. Ze školní družiny byl slyšet zpěv koled. Kdo chtěl, mohl se zde zastavit a zazpívat si s dětmi. Výstava se těšila velkému zájmu z řad veřejnosti. „Prostě pěkné!“

Žáci 8. třídy