Vánoční výstava 2015

  18.12.2015
Ve dnech 16. a 17. prosince 2016 byla pořádána na ZŠ Krucemburk vánoční výstava...

Ve dnech 16. a 17. prosince 2016 byla pořádána na ZŠ Krucemburk vánoční výstava. Děti z celé základní školy přiložily ruce k dílu a vytvořily nádherné výrobky, které zdobily prostory školy. Výtvorů bylo mnoho, jeden hezčí než druhý. Žáci na nich pracovali v mnoha předmětech, třeba při výtvarné výchově, českém jazyku, informatice, či pracovních činnostech. Dokonce zde byly i díla ze semináře chemie, kdy žáci vypalovali pomocí chemických látek obrázky s vánoční tématikou. Letošní vydařenou výstavu navštívilo nemalé množství návštěvníků. Bylo si možné prohlédnout i výstavu výtvarných děl žáků několika základních škol „Po stopách Jana Zrzavého“, která se koná pravidelně každý rok. I zde bylo mnoho krásných prací, které stojí za povšimnutí.

Martina Hrůzová, 9. třída