Vánoční výstava 2013

  20.12.2013
Již tradičně se na naší ZŠ konala vánoční výstava, která se těšila velkému zájmu dětí i veřejnosti.

Již tradičně se na naší ZŠ konala vánoční výstava, která se těšila velkému zájmu dětí i veřejnosti. Všechny děti chtěly mít svoje výrobky z papíru, keramické hlíny nebo těstovin nejhezčí, aby se mohli pochlubit rodičům a prarodičům. Celou školu vyzdobily stromečky, zvonky, adventní věnce, ale zavonělo i cukroví a všem se začaly sbíhat sliny na perníčky, rohlíčky a další vánoční pochoutky. Ti starší vytvářeli vlastní básně s vánočními motivy a přání byla velmi různorodá. Výstavu všichni návštěvníci kladně hodnotili a chválili práce dětí.

Mgr. Monika Henychová

 Jak hodnotila vánoční výstavu žákyně z 9. třídy:

Vánoční výstava se konala v ZŠ Krucemburk ve dnech 17. 12. – 18. 12. 2013. Všichni žáci se pilně připravovali a vyráběli zajímavé výrobky. Výstava se sice instalovala před Vánoci, ale počasí připomínalo spíš jarní měsíce. My, žáci deváté třídy, jsme vyráběli vánoční obrázky s básničkami, vyhledávali jsme zajímavosti o vánoční hvězdě a podíleli jsme se na přípravě instalace. Moc se mi líbily nazdobené stromečky a adventní vláček dětí z prvního stupně. Velmi potěšila pochvala rodičů a prarodičů, kteří přišli v rolích návštěvníků na naši výstavu.

Tereza Popelková, 9. třída  

vánoční výstava vánoční výstava

vánoční výstava vánoční výstava
 

 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště