Vánoční výstava 2013

  20.12.2013
Již tradičně se na naší ZŠ konala vánoční výstava, která se těšila velkému zájmu dětí i veřejnosti.

Již tradičně se na naší ZŠ konala vánoční výstava, která se těšila velkému zájmu dětí i veřejnosti. Všechny děti chtěly mít svoje výrobky z papíru, keramické hlíny nebo těstovin nejhezčí, aby se mohli pochlubit rodičům a prarodičům. Celou školu vyzdobily stromečky, zvonky, adventní věnce, ale zavonělo i cukroví a všem se začaly sbíhat sliny na perníčky, rohlíčky a další vánoční pochoutky. Ti starší vytvářeli vlastní básně s vánočními motivy a přání byla velmi různorodá. Výstavu všichni návštěvníci kladně hodnotili a chválili práce dětí.

Mgr. Monika Henychová

 Jak hodnotila vánoční výstavu žákyně z 9. třídy:

Vánoční výstava se konala v ZŠ Krucemburk ve dnech 17. 12. – 18. 12. 2013. Všichni žáci se pilně připravovali a vyráběli zajímavé výrobky. Výstava se sice instalovala před Vánoci, ale počasí připomínalo spíš jarní měsíce. My, žáci deváté třídy, jsme vyráběli vánoční obrázky s básničkami, vyhledávali jsme zajímavosti o vánoční hvězdě a podíleli jsme se na přípravě instalace. Moc se mi líbily nazdobené stromečky a adventní vláček dětí z prvního stupně. Velmi potěšila pochvala rodičů a prarodičů, kteří přišli v rolích návštěvníků na naši výstavu.

Tereza Popelková, 9. třída  

vánoční výstava vánoční výstava

vánoční výstava vánoční výstava