Vánoční výstava - 14. a 15. 12. 2011

  19.12.2011
Jako každoročně se i letos pořádala vánoční výstava, která byla ve dnech 14. – 15. prosince. Mohli jste ji navštívit od 13.30 – 17.00 hodin.

Jak hodnotily vánoční výstavu žákyně z 9. třídy:

Jako každoročně se i letos pořádala vánoční výstava, která byla ve dnech 14. – 15. prosince. Mohli jste ji navštívit od 13.30 – 17.00 hodin. Byly zde vystaveny výrobky všech žáků naší školy od 1. třídy až do 9. Od moudře vyhlížejících Mikulášů, strach nahánějících čertů a vznešeně vypadajících andělů z papíru, jste mohli obdivovat cukroví, krásné vánoční obrázky, přáníčka a básničky. Pokud by si dámy chtěly udělat radost, mohly si zakoupit šperky vyrobené z Fima, pánové si mohli pochutnat na perníčku. Mohu říct za celou školu, že výstava byla zdařilá a těšila se zájmu veřejnosti. Všem, kteří se na výstavě podíleli, určitě patří velký dík.

Helena Perglová, 9. třída

 Letos od 14. – 15. prosince proběhla vánoční výstava. Na výzdobě a výrobkách se podíleli všichni žáci naší školy. Dokonce i ti nejmenší. Vidět jste mohli dekorace z papíru, vánoční cukroví, které napekly žákyně 8. a 9. ročníku v rámci pracovních činností. Při odchodu jste si mohli koupit perníčky, přáníčka, výrobky z Fima, ať už pro sebe, nebo jako malý dáreček pro někoho blízkého. Návštěvou výstavy jste si mnozí zpříjemnili odpoledne. Byli jsme potěšeni početnou návštěvností na výstavě.

Petra Adámková, 9. třída


vánoční výstava vánoční výstava

vánoční výstava vánoční výstava
další fotografie zde