Vánoční turnaj ve florbale - Chotěboř 16. 12. 2010

  17.12.2010

Vánoční turnaj ve florbale – Chotěboř 16. 12. 2010

Ve čtvrtek 16. prosince se chlapci 6. až 9. třídy zúčastnili vánočního turnaje ve florbale. Tento turnaj byl uspořádán pro základní školy, ale i pro střední školy. Protože se sešlo málo účastníků v obou kategoriích, hráli kluci i se studenty ze středních škol. V prvním zápase porazili SOU technické Chotěboř 4:1 (Jan Pecina, Pavel Jaroš, Tomáš Vanča, Pavel Janáček), ve druhém utkání prohráli těsně s Gymnáziem Chotěboř 1:2 (Jan Pecina). Dále remizovali se ZŠ Ždírec nad Doubravou 2:2 (Tomáš Vanča, Jan Pecina) a v posledním utkání zdolali ZŠ Vilémov 3:1 (Jan Pecina, Pavel Jaroš, Zdeněk Holas).
V kategorii základních škol obsadili chlapci 1. místo a v celkovém hodnocení turnaje výborné 2. místo za vítězným Gymnáziem Chotěboř. Všichni hráči předvedli výborné výkony, vyzkoušeli si hru se staršími soupeři, ale hlavně byl tento turnaj dobrou přípravou na okresní kolo, protože se hrálo ve velké hale s počtem hráčů 1 + 5.
Školu reprezentovali: Patrik Kubík (6. třída), Gabriel Gloza, Vojtěch Hudec (7. třída), Pavel Janáček, Pavel Jaroš, Jan Pecina, Aleš Sobotka, Martin Vavroušek (8. třída), Zdeněk Holas, Stanislav Pačanda, a Tomáš Vanča (9. třída).
Všem chlapcům děkujeme za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl