20.12.2019
Ve čtvrtek 19. 12. 2019 si žáci ZUŠ Krucemburk pod vedením paní učitelky M. Rejškové připravili pro své spolužáky a učitele předvánoční koncerty, pro 1. a pro 2. stupeň...

Ve čtvrtek 19. 12. 2019 si žáci ZUŠ Krucemburk pod vedením paní učitelky M. Rejškové připravili pro své spolužáky a učitele předvánoční koncerty, pro 1. a pro 2. stupeň. Vystoupení zahájila paní Rejšková krásným dřevěným hracím Betlémem. Poté už jsme se mohli zaposlouchat do tradičních vánočních koled v podání dětského pěveckého sboru s doprovodem klavíru a houslí. Následovala vystoupení jednotlivých žáků, kteří nám na klavír zahráli koledy či známé filmové melodie. Závěr koncertu patřil současným vánočním písním. Děkujeme všem vystupujícím za pěkné vystoupení, které nás naladilo na vánoční svátky.

                                                                                                                                                      Mgr. Jana Vašíčková