Vánoční koncert - ZUŠ 2018

  21.12.2018
Vánoční atmosféru ve čtvrtek 20. prosince 2018 opět umocnil tradiční koncert ZUŠ Krucemburk. Její žáci si pro 1. i 2. stupeň naší školy připravili pod vedením Mgr. Marty Rejškové ...

Vánoční atmosféru ve čtvrtek 20. prosince 2018 opět umocnil tradiční koncert ZUŠ Krucemburk. Její žáci si pro 1. i 2. stupeň naší školy připravili pod vedením Mgr. Marty Rejškové pásmo nejen koled a vánočních skladeb, ale i klasická díla českých a zahraničních hudebních skladatelů. Poslechli jsme si je v podání klavíru, houslí i flétny. Na závěr jsme si všichni zazpívali se sborem ZUŠ stále krásné staré české koledy, jako je „Nesem vám noviny“ nebo „Tichá noc“, ale i novodobou vánoční píseň „Vánoce, Vánoce přicházejí“. Takže Vánoce už můžou začít. Šťastné a veselé!

Mgr. Hana Štědronská