Vánoční koncert - ZUŠ 2018

  21.12.2018
Vánoční atmosféru ve čtvrtek 20. prosince 2018 opět umocnil tradiční koncert ZUŠ Krucemburk. Její žáci si pro 1. i 2. stupeň naší školy připravili pod vedením Mgr. Marty Rejškové ...

Vánoční atmosféru ve čtvrtek 20. prosince 2018 opět umocnil tradiční koncert ZUŠ Krucemburk. Její žáci si pro 1. i 2. stupeň naší školy připravili pod vedením Mgr. Marty Rejškové pásmo nejen koled a vánočních skladeb, ale i klasická díla českých a zahraničních hudebních skladatelů. Poslechli jsme si je v podání klavíru, houslí i flétny. Na závěr jsme si všichni zazpívali se sborem ZUŠ stále krásné staré české koledy, jako je „Nesem vám noviny“ nebo „Tichá noc“, ale i novodobou vánoční píseň „Vánoce, Vánoce přicházejí“. Takže Vánoce už můžou začít. Šťastné a veselé!

Mgr. Hana Štědronská

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště