Krucemburk Cup 2015 - turnaj základních škol v kopané

  19.6.2015
Ve čtvrtek 18. června 2015 se na hřišti Spartaku Staré Ransko uskutečnil 2. ročník fotbalového turnaje. Sešla se 4 mužstva:

Ve čtvrtek 18. června 2015 se na hřišti Spartaku Staré Ransko uskutečnil 2. ročník fotbalového turnaje. Sešla se 4 mužstva: ZŠ Ležáků Hlinsko, ZŠ Resslova Hlinsko, ZŠ Trhová Kamenice a domácí ZŠ Krucemburk. Hrálo se systémem „každý s každým". V prvním zápase naši chlapci porazili ZŠ Resslova 1:0 (Jiří Veselský). Potom zdolali ZŠ Trhová Kamenice 3:0 (Jiří Veselský, Tomáš Popelka, Patrik Pačanda). Ve třetím zápase bojovali o celkové první místo se ZŠ Ležáků a na penalty prohráli 2:1(Jiří Veselský). Celkově kluci obsadili velmi pěkné 2. místo.

Školu reprezentovali: Jakub Brychnáč, Patrik Pačanda, Ondřej Pecina, Pavel Soukup, Filip Janáček, Filip Krejčí, Jan Losenický, Tomáš Popelka, Kryštof Balek, Filip Dymáček, Dominik Krejčí, Libor Mrštík, Dan Myška a Jiří Veselský.

Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl