Turnaj ve vybíjené - okresní kolo

  9.5.2022
Ve čtvrtek 5. 5. 2022 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo turnaje ve vybíjené pro 4. - 5. třídy. Celkem se zúčastnilo 12 družstev ...

Ve čtvrtek 5. 5. 2022 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo turnaje ve vybíjené pro 4. - 5. třídy. Celkem se zúčastnilo 12 družstev z různých škol. Naši školu reprezentoval v otevřené kategorii tým 5. třídy vedený kapitánem Jiřím Coufalem. Hrálo se ve třech skupinách, kde se nejprve utkal každý s každým. Ve skupině C jsme nastoupili proti ZŠ Ždírec nad Doubravou, ZŠ Lípa a ZŠ V Sadech (Havlíčkův Brod). Náš tým sice nevítězil, ale soupeřovi nedaroval nic a všichni hráči se snažili do poslední chvíle. Někdy byly výsledky dokonce velmi těsné. Poslední zápas jsme sehráli se ZŠ Lány, která také skončila na posledním místě ve skupině a dokázala porazit i náš tým. Konkurence byla veliká, ale všichni bojovali statečně a zaslouží si pochvalu a uznání za své výkony. Všem hráčům děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Marion Polívková