Turnaj ve vybíjené 2023

  10.5.2023
V pátek 5. května 2023 před svátečním prodlouženým víkendem vyrazili někteří žáci ze 4. a 5. ročníku do Havlíčkova Brodu na turnaj ve vybíjené...

V pátek 5. května 2023 před svátečním prodlouženým víkendem vyrazili někteří žáci ze 4. a 5. ročníku do Havlíčkova Brodu na turnaj ve vybíjené. Vyrazili díky výluce autobusem ze Ždírce nad Doubravou, v Chotěboři přestoupili na vlak a pěšky přes celé město až došli na ZŠ Wolkerova – místo konání turnaje. Na turnaji se sešlo osm týmů z Havlíčkova Brodu a okolí. Kapitáni si vylosovali hrací kurty a ve svých skupinkách si všechny týmy zahrály se všemi ostatními týmy. Padaly výhry i prohry a náš tým se nakonec na stupně vítězů nepostavil. Den to byl ale moc hezký nejen díky krásnému počasí, ale také díky členům ostatních týmů, se kterými se spřátelili. Takže sportu a sportovním turnajům zdar!

Mgr. Hana Štědronská