Turnaj v sálové kopané - Chotěboř

  17.1.2019
V úterý 15. ledna se chlapci 5. – 9. třídy zúčastnili turnaje v sálové kopané v Chotěboři. V prvním zápase porazili po dobrém výkonu Gymnázium Chotěboř 2:1...

V úterý 15. ledna se chlapci 5. – 9. třídy zúčastnili turnaje v sálové kopané v Chotěboři. V prvním zápase porazili po dobrém výkonu Gymnázium Chotěboř 2:1 (Vlasta Legát, Šimon Kavalír). Ve druhém zápase poměřili své síly se ZŠ Česká Bělá. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný a utkání skončilo remizou 2:2 (Michal Sýkora, František Kopecký). Třetí zápas nám určil za soupeře ZŠ Maleč. I přes převahu a mnoho šancí utkání skončilo remizou 1:1 (Jakub Kopecký). Naše mužstvo získalo 5 bodů při skóre 4:3. Ovšem stejný výsledek měla i ZŠ Česká Bělá. Proto přišly na řadu penalty, ve kterých jsme podlehli 1:2 (Michal Sýkora). Celkově jsme obsadili velmi pěkné 2. místo.
Školu reprezentovali: Roman Brychnáč, František Kopecký (5. třída), Matěj Moucha (6. třída), Marek Čermák, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, Michal Sýkora (8. třída), Martin Doucha a Jakub Kopecký (9. třída).
Vedení školy děkuje chlapcům za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl