Turnaj ve florbale - smíšená družstva

  15.12.2008

Turnaj ve florbale - smíšená družstva

12. prosince 2008
V pátek odpoledne probíhal u nás ve škole netradiční turnaj ve florbale smíšených družstev. Hrála vždy dvě děvčata a jeden chlapec. Předem se museli dohodnout na názvu, na vhodném oblečení i herní taktice. Všichni se snažili bojovat ze všech sil, ohromit soupeře netradiční obranou i dravým útokem. Celkem se účastnilo 7 týmů Pištové, Simpsonovi, Brejlovci, Čertíci, Dubínci, Šmoulové, Black Riders. Všichni se snažili, ale vyhrát může jen jeden. Vítězem se stali Pištové, kteří získali celkem 11 bodů. Všem gratuluji a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů, poděkování také patří rozhodčím J. Kadlecové a L. Machovcovi bez nichž by daný turnaj proběhnout nemohl.

Ing. Ivana Tomková

Seznam florbalistů:
1. Pištové – Josková, Adámková, Somsi
2. Šmoulové – Němcová, Soukupová, Petřík
3. Čertíci – Holasová, Dymáčková, Jaroš
4. Black Riders – Kosařová, Dymáčková, Martinovský
5. Brejlovci – Dymáčková, Janáčková, Pecina
6. Simpsonovi- Kavalírová, Perglová, Kazda
7. Dubínci – Straková, Švandová, Vašek 

turnaj ve florbale turnaj ve florbale

turnaj ve florbale turnaj ve florbale