Turistický výlet žáků 8. třídy

  2.6.2024
Žáci 8. třídy se vypravili na dvoudenní turistický výlet na Tři Studně...

Na svém pěším výletě žáci nachodili za dva dny 30 km, ale v žádném případě to nikomu nezkazilo náladu. Počasí bylo příznivé, lesní cesty dobře značené, takže cesta proběhla bez komplikací, hotel U Loubů splňoval požadavky pro všechny možné sportovní aktivity – plavání v bazénu, kopaná, pink ponk, badminton, tenis a frisbie. Odpolední vycházka vedla k rybníku Sykovec a nechybělo večerní opékání klobásek. Po takto náročném dnu byli večer všichni znaveni a „spali jako broučci“ až do rána. Po snídani pokračovala cesta zpět přes Kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou. Odtud už byla použita autobusová doprava, aby ulevila znaveným nohám. Výlet se všem líbil a už se těší na nějaký další.

Mgr. Monika Lorencová