Taneční soutěž -Žďár nad Sázavou

  2.4.2010

Taneční soutěž – Žďár nad Sázavou

26. března 2010 proběhla v Sokolovně ve Žďáře nad Sázavou taneční soutěž, na které předvedlo své umění 360 dětí. Organizátorem soutěže je SPV Krucemburk v čele s paní Radkou Řezníčkovou, která všechna vystoupení s dětmi připravila a nacvičila. Soutěžilo se v 7 kategoriích a vystoupilo celkem 30 tanečních skupin. První skupina našich žákyň tančila v kategorii mini – žáci a obsadila 1. místo. Své zástupce měla naše škola i v kategorii nejstarších žáků, ve které děvčata získala 4. místo.
Gratulujeme dívkám k vynikajícím výsledkům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Marcela Pospíchalová 

taneční soutěž Žďár nad Sázavou taneční soutěž Žďár nad Sázavou

taneční soutěž Žďár nad Sázavou taneční soutěž Žďár nad Sázavou