Sportovní liga ZŠ

  28.11.2017
24. 11. 2017 se uskutečnilo Okresní kolo ve florbalu v Havlíčkově Brodě v kategorii IV...

24. 11. 2017 se uskutečnilo Okresní kolo ve florbalu v Havlíčkově Brodě v kategorii IV. Utkalo se celkem 7 mužstev. Celý turnaj byl velice vyrovnaný a náš tým děvčat získal krásné 6. místo. Děvčata si vyzkoušela hru na velkém hřišti a změřila si své florbalové dovednosti se zdatnými soupeři. Chtěla bych poděkovat všem hráčkám za vzornou reprezentaci školy. Za partu, která táhla za jeden provaz.

Náš tým: Žižková Klára, Kubová Lucie, Bálková Marie - Veronika, Somsiová Jana, Málková Zuzana, Culková Pavlína, Šulcová Iveta, sekničkou Klára, Wagnerová Sára, Čermáková Zuzana, Dymáčková Anna, Virglová Barbora

Vzájemné zápasy:

Krucemburk x ZŠ Lánecká  0:2

Krucemburk x ZŠ Wolkerova 0:1

Krucemburk x ZŠ Štoky 1:0

Krucemburk x ZŠ Jeníkov 0:1

Ing. Ivana Tomková 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště