Sportovní dopoledne v ZŠ Žďírec nad Doubravou 9. 4. 2015

  17.4.2015
Ve čtvrtek 9. dubna se vybraní žáci naší školy zúčastnili sportovního dopoledne v základní škole ve Žďírci nad Doubravou. Na programu byla 4 florbalová utkání pro jednotlivé věkové kategorie.

Ve čtvrtek 9. dubna se vybraní žáci naší školy zúčastnili sportovního dopoledne v základní škole ve Žďírci nad Doubravou. Na programu byla 4 florbalová utkání pro jednotlivé věkové kategorie. V prvním zápase nastoupila děvčata z třetí až sedmé třídy a podlehla svým soupeřkám 11:4 (Markéta Málková, Klára Žižková, Eliška Kučerová a Tereza Jarošová). Ve druhém utkání se střetli chlapci šesté a sedmé třídy. Jejich zápas skončil našim vítězstvím v poměru 12:9 (Pavel Soukup – 6, Patrik Pačanda – 2, Martin Doucha, Aleš Křesťan, Lukáš Podroužek a Eliška Kučerová). Třetí zápas obstarala děvčata z osmé a deváté třídy. I tento zápas pro nás skončil těsným vítězstvím 5:4 (Denisa Novotná - 2, Iveta Holasová, Tereza Jarošová a Eliška Kučerová). Na závěr proti sobě nastoupili chlapci z osmé a deváté třídy. Tento zápas měl být vyvrcholením celého dopoledne. A také byl. Konečný výsledek vyzněl lépe opět pro naši školu. Zvítězili jsme 10:7 (Filip Dymáček – 3, Jiří Veselský – 3, Libor Mrštík – 2, Tomáš Popelka a Filip Krejčí).

Reprezentanti školy: Iveta Šulcová (3. třída), Pavlína Culková, Daniela Kuzmová, Zuzana Málková (4. třída), Lucie Kubová, Natálie Richterová, Veronika Balková, Bára Cisáriková, Klára Žižková (5. třída), Anna Dymáčková, Zuzana Čermáková (6. třída), Sabina Hejlíková, Tereza Jarošová, Markéta Málková, Karolína Cisáriková, Kateřina Černá, Dominika Balková, Eliška Kučerová (7. třída), Denisa Novotná, Lucie Matulová, Tereza Křesťanová, Martina Hrůzová, Pavla Špilková (8. třída), Andrea Kazdová, Daniela Strašilová, Iveta Holasová a Simona Polívková (9. třída). Martin Doucha (5. třída), Ondřej Mitana, Patrik Pačanda (6. třída), Aleš Křesťan, Ondřej Pelikán, Lukáš Podroužek, David Řezníček, Pavel Soukup (7. třída), Filip Janáček, Filip Krejčí, Jan Losenický, Patrik Manych, Tomáš Popelka, Vojtěch Veselský (8. třída), Václav Daněk, Filip Dymáček, Jiří Veselský a Mrštík Libor (9. třída).

Všem našim děvčatům i chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ing. Ivana Tomková, Mgr. Jiří Šikl